Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Sandomierz

Sandomierz, Tarnobrzeg: i ty możesz uratować komuś życie

2.07.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej Oddział Świętokrzyski zapraszają na szybki kurs udzielania pierwszej pomocy. Wakacje to czas, kiedy szczególnie może się przydać taka umiejętność.

W najbliższą sobotę (5 lipca) w Tarnobrzegu i niedzielę (6 lipca) w Sandomierzu odbędą się współorganizowane przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną Oddział Świętokrzyski spotkania pod tytułem Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – I Ty Możesz Uratować Komuś Życie. W programie praktyczny pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu ratownika medycznego Katarzyny Bebło.

Podczas wakacji wielu z nas oddaje się całkowicie letniemu szaleństwu. Zapominamy, że upały sprzyjają zasłabnięciom, a wodne szaleństwa nieszczęśliwym wypadkom. Organizatorzy liczą, że ta inicjatywa spotka się z odzewem ze strony mieszkańców Sandomierza, Tarnobrzega oraz przyjezdnych gości, którzy – mimo uroków wakacyjnego wypoczynku – znajdą czas, by przyjść i dowiedzieć się, jak zachować się w kryzysowych sytuacjach.

W Tarnobrzegu kurs pierwszej pomocy odbędzie się w Profesjonalnej Szkole Biznesu, przy ul. Wyspiańskiego 12. W Sandomierzu zaś zajęcia odbędą się w siedzibie lokalnej filii ChSCh, przy ul. 15 Sierpnia 5. Początek spotkań o godzinie 15.

Wstęp wolny!

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

3 518 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Świętokrzyski
Filia Sandomierz
ul. 15 Sierpnia 5
27-600 Sandomierz

Nr konta bankowego:
12 2030 0045 1110 0000 0285 2950

Kierownik: Piotr Mączka
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 505 572 213

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie świętokrzyskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 729 125 471


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij