Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Sandomierz, Tarnobrzeg: i ty możesz uratować komuś życie

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej Oddział Świętokrzyski zapraszają na szybki kurs udzielania pierwszej pomocy. Wakacje to czas, kiedy szczególnie może się przydać taka umiejętność.

W najbliższą sobotę (5 lipca) w Tarnobrzegu i niedzielę (6 lipca) w Sandomierzu odbędą się współorganizowane przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną Oddział Świętokrzyski spotkania pod tytułem Pierwsza Pomoc Przedmedyczna – I Ty Możesz Uratować Komuś Życie. W programie praktyczny pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu ratownika medycznego Katarzyny Bebło.

Podczas wakacji wielu z nas oddaje się całkowicie letniemu szaleństwu. Zapominamy, że upały sprzyjają zasłabnięciom, a wodne szaleństwa nieszczęśliwym wypadkom. Organizatorzy liczą, że ta inicjatywa spotka się z odzewem ze strony mieszkańców Sandomierza, Tarnobrzega oraz przyjezdnych gości, którzy – mimo uroków wakacyjnego wypoczynku – znajdą czas, by przyjść i dowiedzieć się, jak zachować się w kryzysowych sytuacjach.

W Tarnobrzegu kurs pierwszej pomocy odbędzie się w Profesjonalnej Szkole Biznesu, przy ul. Wyspiańskiego 12. W Sandomierzu zaś zajęcia odbędą się w siedzibie lokalnej filii ChSCh, przy ul. 15 Sierpnia 5. Początek spotkań o godzinie 15.

Wstęp wolny!

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij